Leaflet (10.2.24) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktiver

en: None
da: Ingen

en: Unknown
da: Ukendt

en: Replacement patterns
da: Makroer

en: Read only
da: Læse
