Leaflet (10.2.3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Enable
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Center
mr: मध्य

en: Path
mr: रस्ता

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Position
mr: स्थान

en: Read only
mr: फक्त वाचण्यासाठीच

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
