Leaflet (10.2.30) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Enable
ca: Habilita

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Center
ca: Centre

en: Path
ca: Camí

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Options
ca: Opcions

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Position
ca: Posició

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Show
ca: Mostra

en: Delay
ca: Retard

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Map
ca: Mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Read only
ca: De només lectura

en: Values
ca: Valors

en: Popup
ca: Emergent

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Grouping field
ca: Camp d'agrupament

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Hide empty map
ca: Amaga un mapa buit

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Which field contains geodata?
ca: Quin camp conté dades geogràfiques?

en: Checked
ca: Comprovat
