Leaflet (10.2.30) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Center
ps: منځ

en: Path
ps: يونلور

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Position
ps: ځاى

en: Show
ps: ښوول

en: Map
ps: نقشه

en: Toolbar
ps: توکپټه
