Leaflet (10.2.32) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Enable
et: Luba

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Path
et: Tee

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Options
et: Valikud

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Position
et: Asukoht

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Show
et: Näita

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Map
et: Kaart

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Values
et: Väärtused

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Checked
et: Kontrollitud
