Leaflet (10.2.32) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Position
te: స్థానం

en: Show
te: చూపించు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
