Leaflet (10.2.36) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Path
eo: Vojo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Fields
eo: Kampoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Position
eo: Loko

en: Show
eo: Montru

en: Read only
eo: Nur legebla

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
