Leaflet (10.2.37) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Map
hy: Քարտեզ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
