Leaflet (10.2.39) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Enable
lv: Iespējot

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Options
lv: Iespējas

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Show
lv: Rādīt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Map
lv: Karte

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Values
lv: Vērtības

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: View mode
lv: Skata režīms
