Leaflet (10.2.40) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Enable
af: Aktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: Options
af: Opsies

en: Show
af: Vertoon

en: Read only
af: Slegs lees
