Leaflet (10.2.41) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Position
am: ቦታ

en: Read only
am: ንባብ ብቻ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
