Leaflet (10.2.43) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Options
ar: الخيارات

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Provider
ar: المزود

en: Position
ar: الوضع

en: Show
ar: عرض

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Map
ar: خريطة

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: Values
ar: قيم

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
