Leaflet (10.2.43) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: Enable
cs: Zapnout

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Options
cs: Možnosti

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Position
cs: Pozice

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Show
cs: Ukázat

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Map
cs: Mapa

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: Values
cs: Hodnoty

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Grouping field
cs: Seskupení dle pole

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
