Leaflet (10.2.5) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Path
ml: വഴി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Provider
ml: ദാതാവ്
