Leaflet (10.2.7) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enable
hr: Omogući

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Center
hr: Centar

en: Path
hr: Putanja

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Options
hr: Opcije

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Position
hr: Pozicija

en: Show
hr: Prikaži

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: Toolbar
hr: Alatna traka
