Leaflet (10.3.12) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Sources
ne: स्रोत

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
