Leaflet (10.3.12) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Path
ta: பா​தை

en: Sources
ta: மூலங்கள்
