Leaflet (10.4.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Position
lt: Pozicija

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Show
lt: Rodyti

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Values
lt: Reikšmės

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Checked
lt: Pasirinkta
