Leaflet (10.4.2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Options
bs: Opcije

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Read only
bs: Samo čitanje (read only)

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
