Leaflet (10.4.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ
