Leaflet (10.4.4) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Show
ka: ჩვენება

en: Sources
ka: წყაროები

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა
