Leaflet (10.4.4) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Center
ms: Tengah

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Path
ms: Laluan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Options
ms: Opsyen

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Show
ms: Tampakkan

en: Sources
ms: Sumber

en: Replacement patterns
ms: Corak gantian

en: Read only
ms: Baca sahaja
