Leaflet (2.1.10) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
