Leaflet (2.1.10) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Center
tr: Merkez

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Path
tr: Yol

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Options
tr: Seçenekler

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Position
tr: Konum

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Delay
tr: Gecikme

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Map
tr: Harita

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Checked
tr: İşaretli
