Leaflet (2.1.13) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Center
fa: وسط

en: Description field
fa: فیلد توضیحات

en: Path
fa: مسیر

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Position
fa: موقعیت

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Map
fa: نقشه

en: View mode
fa: نحوه نمایش
