Leaflet (2.1.20) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Center
sv: Centrerad

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Path
sv: Sökväg

en: Unknown
sv: Okänd

en: Options
sv: Alternativ

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Provider
sv: Leverantör

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Show
sv: Visa

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Map
sv: Karta

en: Maximum zoom
sv: Största zoom

en: Minimum zoom
sv: Minsta zoom

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Read only
sv: Endast läsa

en: Input
sv: Inmatning

en: Control
sv: Kontroll

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Map Settings
sv: Kartinställningar

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Geofield
sv: Geofält

en: Checked
sv: Kontrollerad
