Leaflet (2.1.22) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།
