Leaflet (2.1.22) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Locale
ku: شوێن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە
