Leaflet (2.1.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Center
eu: Erdian

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Options
eu: Aukerak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Position
eu: Kokapena

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Map
eu: Mapa
