Leaflet (2.1.4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Path
az: Yol

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Provider
az: Provayder

en: Position
az: Vəzifə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Map
az: Xəritə
