Leaflet (2.2.11) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Center
oc: Centre

en: Path
oc: Camin

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Options
oc: Opcions

en: Locale
oc: Localizacion

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Position
oc: Posicion

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Show
oc: Afichar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Read only
oc: Lectura unicament

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
