Leaflet (2.2.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Path
fil: Landas

en: Locale
fil: Pampook

en: Read only
fil: Basahin lamang
