Leaflet (2.2.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Show
bn: দেখাও
