Leaflet (2.2.4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Center
km: កណ្តាល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍
