Leaflet (2.2.5) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Description field
sk: Popis

en: Path
sk: Cesta

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Options
sk: Nastavenia

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Position
sk: Pozícia

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Show
sk: Zobraziť

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Map
sk: Mapa

en: Maximum zoom
sk: Maximálna mierka

en: Minimum zoom
sk: Minimálna mierka

en: Marker
sk: Značka

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
