Leaflet (2.2.6) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: None
no: Ingen

en: Weight
no: Vekt

en: Center
no: Midtstilt

en: Description field
no: Beskrivelsesfelt

en: Path
no: Sti

en: Unknown
no: Ukjent

en: Options
no: Valg

en: Locale
no: Lokalisering

en: Fields
no: Felt

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Provider
no: Leverandør

en: Position
no: Posisjon

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Show
no: Vis

en: Replacement patterns
no: Erstatningsmønstre

en: Map
no: Kart

en: Read only
no: Kun lese

en: Popup
no: Oppsprett

en: Toolbar
no: Verktøylinje

en: Providers
no: Kilder (Providers)

en: View mode
no: Visningsmodus

en: Checked
no: Valgt
