Leaflet (2.2.6) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Locale
th: ภาษา

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Show
th: แสดง

en: Map
th: แผนที่

en: Read only
th: อ่านอย่างเดียว

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: View mode
th: โหมดของวิว
