Leaflet (2.2.8) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Path
ur: پاتھ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
