Leaflet (2.2.9) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Path
sq: Pozicioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Locale
sq: Gjuha

en: Show
sq: Shfaq

en: Read only
sq: Vetëm lexim

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
