Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Format
be: Фармат

en: Path
be: Сцежка

en: Notes
be: Заўвагі

en: Options
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: About
be: Аб

en: Popup
be: Выкідны

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
