Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Format
cy: Fformat

en: Path
cy: Llwybr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Position
cy: Lleoliad

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
