Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Path
da: Sti

en: Notes
da: Noter

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Position
da: Placering

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Maximum zoom
da: Maksimum zoom

en: Values
da: Værdier

en: About
da: Om

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: Control
da: Kontrollér

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Data source
da: Datakilde

en: Icon type
da: Ikontype

en: Checked
da: Markeret
