Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Notes
gl: Notas

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Position
gl: Posición

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Maximum zoom
gl: Tamaño máximo

en: Minimum zoom
gl: Mínimo de permanencia en caché

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Values
gl: Valores

en: About
gl: Información

en: Popup
gl: Emerxente

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Providers
gl: Proveedores
