Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Format
ja: フォーマット

en: Path
ja: パス

en: Notes
ja: ノート

en: Options
ja: オプション

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Position
ja: ポジション

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Delay
ja: 遅延

en: Values
ja: 値

en: About
ja: アバウト

en: Icon size
ja: アイコンサイズ

en: Popup
ja: ポップアップ

en: Zoom
ja: ズーム

en: Control
ja: コントロール

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Checked
ja: チェック済
