Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Values
lv: Vērtības

en: About
lv: Par

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
