Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Format
ps: بڼه

en: Path
ps: يونلور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Position
ps: ځاى

en: About
ps: په اړه
