Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Value
ru: Значение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Format
ru: Формат

en: Path
ru: Путь

en: Notes
ru: Примечания

en: Options
ru: Опции

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Position
ru: Позиция

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Maximum zoom
ru: Максимальный масштаб

en: Minimum zoom
ru: Минимальный масштаб

en: Map height
ru: Высота карты

en: Values
ru: Значения

en: About
ru: Информация

en: Icon size
ru: Размер значка

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Control
ru: Управление

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Providers
ru: Поставщики

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Checked
ru: Выбранный

en: Geocoder settings
ru: Настройки геокодирования
