Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Weight
sl: Teža

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Options
sl: Možnosti

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu
