Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Format
th: รูปแบบ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
