Leaflet Choropleth (1.0.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Format
tr: Biçim

en: Path
tr: Yol

en: Notes
tr: Notlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Position
tr: Konum

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Delay
tr: Gecikme

en: Values
tr: Değerler

en: About
tr: Hakkında

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Checked
tr: İşaretli
